
Чашка для сублімації біла з обідком чорним 330мл
72,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TC-M-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка керамічна емальована зі спеціальним покриттям для сублімаційного друку призначена для нанесення будь-якого роду зображень сублимационными чорнилом. Якісна, щільна і рівномірна заливка полімеру гуртки дозволяє отримувати найбільш соковиті і контрастні відбитки, не тріскається і не жолобиться. Готову кухоль з нанесеним відбитком можна мити як вручну, так і в посудомийних машинах.
Характеристики:
- Діаметр - 88 мм
- Висота - 87 мм
- Об'єм 330 мл
- Матеріал - кераміка
- Колір - білий
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 330 мл |
| Висота | 87 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Блюдце | немає |
| Кришка | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термопресс | Кружка для сублімації |
| 1 | 36 шт. |
| поле для друку | |
| Розмір макета для друку | 200 мм*95мм |
- Ціна: 72,30 ₴

