
Костер під сублімаційний друк гумовий (10см)
20,02 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костер для сублімаційного друку- підставка в вигляді кола для кружки, стакана ,бокала.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Вбирає вологу | Ні |
| Вид товару | Підставка під чашку |
- Ціна: 20,02 ₴



