
Костер акриловий для сублімаційного друку (94*94*4мм)
48,61 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YKL-BD
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костер для сублімаційного друку- підставка в вигляді кола для кружки, стакана ,бокала. Використовується для нанесення фото, логотипу. Надруковане зображення має насиченні і яскраві кольори. Товщина акрилу 4мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип підставки | Багаторазова |
| Вбирає вологу | Ні |
| Вид товару | Підставка під чашку |
- Ціна: 48,61 ₴



