
Термос для сублімації 500мл
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий термос герметичний і прекрасно підходить для збереження гарячих або холодних напоїв у поїздках або подорожах. На металеву поверхню термоса зображення переноситься за допомогою сублімаційного друку, тому картинка довго залишатиметься яскравою та красивою. Термос зберігає тепло напою впродовж 4-6 годин під час заливання крутого окропу.
Термос може втратити свої герметичні властивості в разі неправильної експлуатації: необхідно стежити за тим, щоб кришка була закрита щільно, клапан був закручений повністю, а також із нього були видалені залишки води через перевертання, стежити, щоб усе мембрани зберігали своє вихідне положення, а також не рекомендується заливати воду вище внутрішньої вигнутої лінії!
Об'єм термоса: 500 мл.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 500 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 300 г |
| Ширина горловини | 45 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
- Ціна: 250 ₴



