
Новинка
Чашка для сублімаціі металева з металічним карабіном,400 мл
195,26 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка металева об'ємом 400 мл Унікальність гуртки в тому, що вона має подвійні стінки, а це означає, що напій надовго залишиться гарячим і при цьому не буде обпалювати руки. Завдяки зручній ручці у вигляді карабіна гуртка може кріпитися до пояса або на рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Кружка |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 400 мл |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Декоративне оформлення | Сублімація |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Блюдце | немає |
| Кришка | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 82 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Основні атрибути | |
| 1 | 36 шт. |
| Термопресс | Кружка для сублімації |
- Ціна: 195,26 ₴





