
Упаковка для пивного келиха 330 мл,гофрокартон 167мм*123мм*88мм
6,54 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для чашки -бюджетний варіант для упаковок чашок при транспортуванні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 | 100 шт. |
| Довжина | 115 мм |
- Ціна: 6,54 ₴




