
Упаковка з віконцем для чашки з ручкою СЕРДЕЧКО 330 мл,гофрокартон 130**8мм*106мм
6,94 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для чашки -бюджетний варіант для упаковок чашок при транспортуванні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 106 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 | 100 шт. |
- Ціна: 6,94 ₴




