
Метал для сублімації, алюміній глянець 20*30/0.45.(Білий)
49,02 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Метал для сублімаціі знадобиться в кожній організаціі- в кожному бізнес центрі, в невеликому офісі, це виготовлення табличок, вивісок,бейджиків.
На металевих пластинах також гарно виглядають святкові привітання,інформація про організацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Метал для сублімації |
| Розміри | |
| Висота | 0.45 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
- Ціна: 49,02 ₴


