
Новинка
Подушка сублімаційна перламутрова 40х40см Срібна
175,25 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушки якісно пошиті, переливаються яскравими кольорами вони знайшли велику популярність! Чарівна подушка - оригінальний, блискучий та модний аксесуар для вашого будинку, а також антистрес. Контрастний колір дозволять вам створювати на поверхні написи і малюнки, одним рухом руки міняти колір подушки під свій настрій. Творіть і створюйте свій інтер'єр кожен день! Наш інтернет магазин заготовок для сублімації завжди пропонує якісні товари за низькою ціною, щоб ви розвивали ваш бізнес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Подушки і напірники |
| Сфера використання | Для офісу, Реклама, Для особистого користування |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 175,25 ₴


