
Келих сублімаційний пивний керамічний /500мл
152,78 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна кружка стане особливою при нанесенні індивідуальної малюнки або написи з допомогою сублімації. Пивний бокал можна сміливо назвати класичним подарунком чоловікові.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 155 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 80 мм |
| поле для друку | |
| поле для друку | Висота 95мм,Ширина 205мм |
| Основні атрибути | |
| 1 | 24 шт. |
| Термопресс | Келих для сублімації |
- Ціна: 152,78 ₴

