
Термоелемент конусний для чашки ЛАТТЕ 480мл
2 033,51 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоелемент для чашки ЛАТТЕ480 мл
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 2 033,51 ₴


