
Чашка для сублімації десертна 6Oz/150мл, квітуча всередині,розова..
54,74 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чашка сублімаційна десертна з рівномірним покриттям лака, дзвонить переносити зображення У високому якості. Мойку чашки можна використовувати вручну, а також у посудомийній машині. Виб'ємо чашки 150мл.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Вид товару | Кружка для сублімації |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункова упаковка | біла |
| Стан | Створити |
- Ціна: 54,74 ₴

