
Подарункова коробка для чашки, кольорова, фіолетова105*105*105мм)
від 11,85 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробочка з нанесеної офсетним друком,складається з двох частин кришка і дно.Розмір коробочки 105мм на 105мм на 105мм.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | З малюнком |
| Основні атрибути | |
| 1 | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 105 мм |
- Ціна: від 11,85 ₴




