
Подарункова коробка длч чашки кольорова , серце.(105*105*105мм)
11,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробочка з нанесеної офсетним друком,складається з двох частин кришка і дно.Розмір коробочки 105мм на 105мм на 105мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Зі знімною кришкою, З малюнком |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 105 мм |
| Основні атрибути | |
| Термопресс | Келих для сублімації |
| 1 | 1 шт. |
- Ціна: 11,85 ₴





