
Подарункова коробка для чашки кольорова .Чорно-біла(105*105*105мм)
11,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробочка з нанесеної офсетним друком,складається з двох частин кришка і дно.Розмір коробочки 105мм на 105мм на 105мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Особливості | З малюнком, Зі знімною кришкою |
- Ціна: 11,85 ₴






