
Подушка атласна 45*45см
133,99 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка атласна 45*45см,наповнення холофайбер,наволочка атлас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Вид | Подушки і напірники |
| Сфера використання | Для офісу, Реклама, Для особистого користування |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
- Ціна: 133,99 ₴

