
Магніт коло ВЕЛИКИЙ Білий (108мм)
40,03 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сувенірний магніт являє собою пластину, виготовлену з якісної сталі з покриттям для сублімації. У комплекті йде магнітна смуга, яка приклеюється до пластині і надійно утримує її на відповідній поверхні, наприклад, дверцятах холодильника. Нанести зображення на пластину можна в будь-якому плоскому пресі або у вакуумній машині. Для друку вам потрібен принтер, сублімаційні чорнило і сублімаційний папір - все це ви можете придбати в нашому магазині.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Країна виробник: Китай
Покриття: сублимационное
Матеріал: Сталь
Температура виготовлення: 175 C
термін виготовлення: При друку з силіконовим килимком 140 с, без килимка - 50 сек.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Метал |
| Вага | 0.1 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 108 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Основні атрибути | |
| 1 | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Термопресс | Магніт для сублімації |
- Ціна: 40,03 ₴




