
Магніт для сублімації квадрат ВЕЛИКИЙ Білий (90*90мм).
40,03 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сувенірний магніт являє собою пластину, виготовлену з якісної сталі з покриттям для сублімації. До комплекту входить магнітна смуга, яка приклеюється до пластини та надійно утримує її на відповідній поверхні, наприклад, дверцятах холодильника. Нанести зображення на пластину можна в будь-якому плоскому пресі або у вакуумній машині. Для друку вам знадобиться принтер, сублімаційне чорнило та сублімаційний папір — все це ви можете придбати в нашому магазині.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Країна-виробник: Китай
Покриття: сублімаційне
Матеріал: Сталь
Температура виготовлення: 175 C
Час виготовлення: Під час друку із силіконовим килимком 140 сек, без килимка — 50 сек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Метал |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Основні атрибути | |
| 1 | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Термопресс | Магніт для сублімації |
- Ціна: 40,03 ₴




