
Метал для сублімаціїї,алюміній глянець 20*30/0.45.(Золото)
49,02 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Метал для сублімації стане в нагоді практично будь-якої організації - в кожному бізнес-центрі, невеликому офісі, торговому центрі необхідні таблички, вивіски, бейджі, шильди. А в спорті, навчанні та на будь церемонії нагородження такі заготовки використовують як грамоти, дипломи та сертифікати. Вони зроблені з алюмінію і мають полімерне покриття з одного боку для нанесення зображення методом сублімації. На металевих пластинах вдало виглядають урочисті привітання, інформація про організації, працівника або продукті. А якщо параметри пластини перевищують необхідні, то можна легко розрізати за допомогою різака під потрібні розміри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Метал для сублімації |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Метал |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 0.45 мм |
- Ціна: 49,02 ₴

