
Подушка плюш кругла для сублімації діамерт 35см
140,12 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні плюшеві подушки для сублімаційного термодруку одні з самих затребуваних на ринку сублімаційних товарів, так як вони дуже м'які і надають інтер'єру Вашої кімнати особливий домашній затишок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Вид | Подушки і напірники |
| Сфера використання | Для офісу, Реклама, Для особистого користування |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
- Ціна: 140,12 ₴


