
Упаковка для чашки з вікном 330 мл,гофрокартон бурий,115*90*105мм.
6,13 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для чашки -бюджетний варіант для упаковок чашок при транспортуванні
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 115 мм |
- Ціна: 6,13 ₴





