
Килимок для мишки сублімаційний прямокутний 20*24см товщина 5мм.
56,37 ₴
- Готово до відправки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В наш час, не багато хто вже користуються килимками для мишки.
Однак у деяких компаніях це ознака хорошого тону і дбайливого ставлення до своїх робочих місць.
Ми можемо нанести зображення з вашою рекламою або логотипом на прямокутні або круглі комп'ютерні килимки для мишки.
Друк наноситься методом сублімації і тримається дуже довго.
Не затирається.
Перевірено на собі.
Однак у деяких компаніях це ознака хорошого тону і дбайливого ставлення до своїх робочих місць.
Ми можемо нанести зображення з вашою рекламою або логотипом на прямокутні або круглі комп'ютерні килимки для мишки.
Друк наноситься методом сублімації і тримається дуже довго.
Не затирається.
Перевірено на собі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Килимок для миші, багаття, пазли |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термопресс | Килимок для мишки |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 56,37 ₴




