
Тарілка сублімаційний.Біла із золотою облямівкою 27мм
190,36 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка для сублімації керамічна з полімерним покриттям. Використовується для перенесення зображення ( методом сублімації. Спочатку зображення роздруковується на струменевому принтері, з допомогою сублімаційних чорнил. Після цього, під впливом тепла і тиску термопресса, потрібне зображення переноситься на поверхню тарілки, глибоко проникаючи в сублімаційний шар. Тарілки дуже стійкі до різних хімічних розчинників, придатні для використання у посудомийних машинах, мікрохвильових печах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Колір | Білий |
| Вид товару | Тарілки для сублімації |
| Матеріал | Кераміка |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Діаметр | 270 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| поле для друку | |
| поле для друку | 165 мм |
- Ціна: 190,36 ₴




