
Чашка сублімаційна.Хамелеон Лате мала./350 мл (Червона)
104,17 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухоль хамелеон лате. Ця керамічна заготівка для сублімації — чудовий вибір для створення оригінального фотокухля. Форма її вишукана й елегантна. Для виробництва конусних кухлів потрібна спеціальна насадка для термопресу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 97 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Термопресс | Чашка |
- Ціна: 104,17 ₴

