
Чашка сублімаційна з полем для друку(Червона)
84,97 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: М-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка для сублімації і під нанесенні зображення.
Ми пропонуємо нашим покупцям величезний вибір сублімаційних кухлів. В Одесі можна купити дані заготовки, а так само на інтернет магазині за вигідною ціною. Гуртки з високої якості сублімаційним покриттям дозволяє отримати яскраві і барвисті зображення, стійкі до дії ультрафіолетових променів і механічного впливу.
Висота: 92 мм
Діаметр: 80 мм
Розмір зображення: 200х80 мм
Параметри переносу :
температура З 185
час 3-4 хв. м
Ми пропонуємо нашим покупцям величезний вибір сублімаційних кухлів. В Одесі можна купити дані заготовки, а так само на інтернет магазині за вигідною ціною. Гуртки з високої якості сублімаційним покриттям дозволяє отримати яскраві і барвисті зображення, стійкі до дії ультрафіолетових променів і механічного впливу.
Висота: 92 мм
Діаметр: 80 мм
Розмір зображення: 200х80 мм
Параметри переносу :
температура З 185
час 3-4 хв. м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Кружка для сублімації |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Висота | 95 мм |
| Діаметр | 82 мм |
- Ціна: 84,97 ₴

