
Чашка сублімаційна фігурна кольорова ручка/200мл (Рожева)
84,97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 014-33-80
0992480988
- +380 (96) 922-33-63
- +380 (99) 248-09-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка для сублімації під нанесенні зображення.
Ми пропонуємо нашим покупцям величезний вибір сублімаційних кухлів. Гуртки високої якості з сублімаційним покриттям дозволяє отримати яскраві і барвисті зображення, стійкі до дії ультрафіолетових променів і механічного впливу.
Висота: 70 мм
Діаметр: 85 мм
Розмір зображення: 210х70 мм
Параметри переносу :
температура 185градусів
час 180сек
Ми пропонуємо нашим покупцям величезний вибір сублімаційних кухлів. Гуртки високої якості з сублімаційним покриттям дозволяє отримати яскраві і барвисті зображення, стійкі до дії ультрафіолетових променів і механічного впливу.
Висота: 70 мм
Діаметр: 85 мм
Розмір зображення: 210х70 мм
Параметри переносу :
температура 185градусів
час 180сек
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 330 мл |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Блакитний |
| Декоративне оформлення | Сублімація, Наклейка, Розпис, Ліплення |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Блюдце | немає |
| Кришка | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Тип | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| 1 | 36 шт. |
| Термопресс | Кружка для сублімації |
- Ціна: 84,97 ₴


